wampirzy lifting

Wampirzy lifting cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, ale pomimo tego w dalszym ciągu wiele osób nie ma zielonego pojęcia na czym ten niesamowity zabieg polega. W niniejszym artykule znajdą Państwo odpowiedzi na to i wiele innych pytań.

Co warto wiedzieć?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że wampirzy lifting wbrew pozorom nie jest nowością w medycynie estetycznej, a osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest od bardzo dawna. W metodzie tej wykorzystywana jest naturalna zdolność naszego organizmu do autoregeneracji. Z krwi przy pomocy nowoczesnych technologii lekarze są w stanie stworzyć eliksir młodości, dzięki któremu można odmłodzić skórę. Tajemnicze osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest nie tylko do odmładzania skóry, ale również do przyśpieszenia gojenia ran, odbudowy tkanki kostnej albo do regeneracji tkanki przyzębia.

Co tak naprawdę oferuje osocze bogatopłytkowe?

Głównym zadaniem osocza bogatopłytkowego jest pobudzenia skóry do regeneracji, dzięki czemu jest w stanie odzyskać ona swoją witalność. Po zabiegu cera jest nie tylko gładsza, ale również zdecydowanie elastyczniejsza i młodsza. Wampirzy lifting to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu można szybko i bez użycia skalpela odmłodzić skórę i pozbyć się nieprzyjemnych zmarszczek. Lifting bez skalpela może okazać się wspaniałym zabiegiem dla osób, które chcą pozbyć się blizn na ciele i rozstępów, które są zmorą wielu kobiet.
Czytaj więcej na temat medycyny estetycznej.

Jak wygląda zabieg?

Lifting bez skalpela, jak każdy inny zabieg medycyny estetycznej wymaga oczywiście konsultacji z lekarzem. Po ustaleniu ewentualnych wskazań i przeciwwskazań można przystąpić do zabiegu. Preparat podawany jest popularną techniką mezoterapii. Aby poprawić dyskomfort pacjentów, korzysta się z pomocy specjalnych kremów znieczulających. Przed zabiegiem pobierana jest z ciała pacjenta odpowiednia ilość krwi, do której dodaje się specjalny aktywator.

Kto nie morze skorzystać z zabiegu?

Jak każdy zabieg medycyny estetycznej, tak i wampirzy lifting ma oczywiście pewne ograniczenia o których należy zawsze pamiętać. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego nie jest dobrym wyborem dla osób z nowotworem, kobie w ciąży i okresie karmienia piersią oraz dla tych osób, które mają problemy ze stanami zapalnymi skóry. Z wampirzego liftingu wykluczone są również te osoby, które przyjmują leki przeciwzakrzepowe albo mają zaburzenia pracy wątroby.

Ile kosztuje zabieg i jak często można go przeprowadzać?

Jeżeli chodzi o częstotliwość przeprowadzania zabiegu, to w dużej mierze jest ona uzależniona od wieku pacjenta, a dokładniej mówiąc od kondycji jego skóry. Osobom po 30-tym roku życia zalecane są 1-2 zabiegi rocznie. Pamiętać należy również i o tym, że pierwsze efekty liftingu wampirzego widoczne są dopiero po 2 miesiącach. Jeżeli chodzi o cenę zabiegu, to wynika ona głównie z renomy danego gabinetu dermatologicznego. Na cenę ma wpływ również powierzchnia skóry, która poddawana jest liftingowi. Największym zainteresowaniem w dzisiejszych czasach cieszy się lifting twarzy, którego ceny wahają się w granicy od 1000 do 2000 zł.

Napisane przez

Anna Kowalik

Anna Kowalik jest naczelną redaktorką Slimlife.pl. Trenuje jogę i pilates, uwielbia podróże i zdrową kuchnię. Pełnoetatowa żona i mama 3 córek.