willa Krzyska

W dniu wesela komfortowo powinni czuć się nie tylko goście, ale również para młoda i jej najbliższa rodzina. Profesjonalna obsługa uroczystości weselnej to bardzo duży atut Willi Krzyskiej, zlokalizowanej w północnej części Tarnowa. To trzygwiazdkowy hotel, oferujący przestrzeń bankietową do organizacji imprez okolicznościowych, wysokiej jakości obsługę gastronomiczną oraz pokoje hotelowe w trzech standardach.

Sala Weselna Willa KrzyskaNajwiększa sala weselna Willa Krzyska w Tarnowie

W największej z sal, utrzymanej w eleganckim, rojalistycznym nastroju można urządzić wesele na 75 gości. Oprócz tego w Willi dostępna jest sala VIP na 15 osób oraz przestrzeń barowa, gdzie zmieści się 25 osób. Sala może być dowolnie przystosowana do zabawy weselnej, a ustawienie stołów oraz pozostawienie miejsca na zespół, czy osobę odpowiedzialną za muzykę to kwestie do ustalenia. Przestrzeń w sali pozwala czuć się swobodnie i komfortowo.

Menu Weselne w restauracji Willa Krzyska

Specjalnie skonstruowane menu weselne zawiera w sobie dużo ryb i warzyw, które są pokrzepiające i eliminują efekt nadużycia napojów alkoholowych. Dla smakoszy mięsa znajdzie się oczywiście coś porządnego. Przed rozpoczęciem zabawy para młoda przywitana jest chlebem i solą, a wszyscy uczestnicy kieliszkiem szampana. Następnie przychodzi czas na trzydaniowy obiad, składający się z przystawki, zupy i dania głównego. Deser, ciasta, czy torty są kwestią umowną. Willa natomiast oferuje blachę ciasta w cenie 95 złotych z możliwością połączenia czterech różnych rodzajów wypieków. W ciągu zabawy kuchnia hotelowa serwuje jeszcze trzy ciepłe posiłki. Oprócz tego zapewnia alkohol (wysoki gatunek wódek oraz szampana) i napoje.

Willa Krzyska TarnówWilla położona jest w bliskiej odległości od centrum, dzielnicy przemysłowej i węzła A4 Tarnów Północ, jednak dzięki izolacji zielonej, drzew i krzewów, pozwala na komfortowy i spokojny wypoczynek. W otoczeniu willi roztacza się ogród, w którym goście weselni będą mogli odpocząć od głośnej muzyki i odetchnąć świeżym powietrzem.

Rezerwacji można dokonać za pomocą specjalnego formularza internetowego bądź drogą telefoniczną. Willa Krzyska respektuje płatności zarówno gotówką, jak i kartą.

Zapraszamy do odwiedzin naszej galerii Willa Krzyska

Firmowa strona:  http://www.willakrzyska.pl/organizacja-przyjec/

Napisane przez

Anna Kowalik

Anna Kowalik jest naczelną redaktorką Slimlife.pl. Trenuje jogę i pilates, uwielbia podróże i zdrową kuchnię. Pełnoetatowa żona i mama 3 córek.